UPJ1E331MPD6
NichiconNichicon
UPJ1E331MPD6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPJ1E331MPD6
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPJ1E331MPD6.pdf2.UPJ1E331MPD6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPJ1E331MPD6
Številka dela UPJ1E331MPD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 189872 pcs Podatkovni list 1.UPJ1E331MPD6.pdf2.UPJ1E331MPD6.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 575mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 750mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-15628
UPJ1E331MPD6-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 150 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose