UPJ1C331MPD
NichiconNichicon
UPJ1C331MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPJ1C331MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPJ1C331MPD.pdf2.UPJ1C331MPD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPJ1C331MPD
Številka dela UPJ1C331MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 176952 pcs Podatkovni list 1.UPJ1C331MPD.pdf2.UPJ1C331MPD.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 455mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-17023
UPJ1C331MPD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 180 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPJ1C331MPD1TA
UPJ1C331MPD1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Na zalogi: 826513 pcs
Prenesi: UPJ1C331MPD1TA.pdf
RFQ
UPJ1C331MPD6TD
UPJ1C331MPD6TD
Proizvajalci: Nichicon