UPJ1A331MPD
NichiconNichicon
UPJ1A331MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPJ1A331MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPJ1A331MPD.pdf2.UPJ1A331MPD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPJ1A331MPD
Številka dela UPJ1A331MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 724863 pcs Podatkovni list 1.UPJ1A331MPD.pdf2.UPJ1A331MPD.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 350mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 260 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose