UPB1V331MPD1TD
NichiconNichicon
UPB1V331MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPB1V331MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPB1V331MPD1TD.pdf2.UPB1V331MPD1TD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UPB1V331MPD1TD
Številka dela UPB1V331MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2938 pcs Podatkovni list 1.UPB1V331MPD1TD.pdf2.UPB1V331MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPB Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 364mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-4946-1
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF