UPB1H331MPD1TD
NichiconNichicon
UPB1H331MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPB1H331MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPB1H331MPD1TD.pdf2.UPB1H331MPD1TD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UPB1H331MPD1TD
Številka dela UPB1H331MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3868 pcs Podatkovni list 1.UPB1H331MPD1TD.pdf2.UPB1H331MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPB Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 295mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 324.5mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-4940-3
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPB1H2R2MDD1TD
UPB1H2R2MDD1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Na zalogi: 6005 pcs
Prenesi: UPB1H2R2MDD1TD.pdf
RFQ
UPB1H330MED1TA
UPB1H330MED1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Na zalogi: 3812 pcs
Prenesi: UPB1H330MED1TA.pdf
RFQ
UPB1H331MPD
UPB1H331MPD
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL