UPB1C331MPD
NichiconNichicon
UPB1C331MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPB1C331MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: UPB1C331MPD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UPB1C331MPD
Številka dela UPB1C331MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4191 pcs Podatkovni list UPB1C331MPD.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPB Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 195mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 253.5mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPB1C331MPD1TD
UPB1C331MPD1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Na zalogi: 3875 pcs
Prenesi: UPB1C331MPD1TD.pdf
RFQ
UPB1C221MPD
UPB1C221MPD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Na zalogi: 6040 pcs
Prenesi: UPB1C221MPD.pdf
RFQ
UPB1C471MPD1TD
UPB1C471MPD1TD
Opis: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Prenesi: UPB1C471MPD1TD.pdf
UPB1C331MPD1TA
UPB1C331MPD1TA