UKW1C331MPD
NichiconNichicon
UKW1C331MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UKW1C331MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UKW1C331MPD.pdf2.UKW1C331MPD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UKW1C331MPD
Številka dela UKW1C331MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 168953 pcs Podatkovni list 1.UKW1C331MPD.pdf2.UKW1C331MPD.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UKW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 360mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-15471
UKW1C331MPD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.453" (11.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije Audio
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UKW1C221MED1TA
UKW1C221MED1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Na zalogi: 872954 pcs
Prenesi: UKW1C221MED1TA.pdf
RFQ
UKW1C333MRD
UKW1C333MRD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33000UF 20% 16V RADIAL
Na zalogi: 17412 pcs
Prenesi: UKW1C333MRD.pdf
RFQ
UKW1C331MPD1TA
UKW1C331MPD1TA
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Prenesi: UKW1C331MPD1TA.pdf
UKW1C221MED
UKW1C221MED
Prenesi: UKW1C221MED.pdf
UKW1C331MPD1TD
UKW1C331MPD1TD