UKA1E331MPD
NichiconNichicon
UKA1E331MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UKA1E331MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UKA1E331MPD.pdf2.UKA1E331MPD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UKA1E331MPD
Številka dela UKA1E331MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 133664 pcs Podatkovni list 1.UKA1E331MPD.pdf2.UKA1E331MPD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UKA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 290mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 435mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-16822
UKA1E331MPD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF
Aplikacije Audio
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UKA1E470MDD1TD
UKA1E470MDD1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Na zalogi: 162096 pcs
Prenesi: UKA1E470MDD1TD.pdf
RFQ
UKA1E332MHD
UKA1E332MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Na zalogi: 38090 pcs
Prenesi: UKA1E332MHD.pdf
RFQ
UKA1E331MPD1TD
UKA1E331MPD1TD
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL