UHV1V331MPD
NichiconNichicon
UHV1V331MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHV1V331MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHV1V331MPD.pdf2.UHV1V331MPD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHV1V331MPD
Številka dela UHV1V331MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 182252 pcs Podatkovni list 1.UHV1V331MPD.pdf2.UHV1V331MPD.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UHV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 680mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.475A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-15310
UHV1V331MPD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 43 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose