UHE1J331MHT
NichiconNichicon
UHE1J331MHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHE1J331MHT
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHE1J331MHT.pdf2.UHE1J331MHT.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije UHE1J331MHT
Številka dela UHE1J331MHT Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4122 pcs Podatkovni list 1.UHE1J331MHT.pdf2.UHE1J331MHT.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UHE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 612.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 875mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca 120 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF