UHD1E331MPD
NichiconNichicon
UHD1E331MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHD1E331MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHD1E331MPD.pdf2.UHD1E331MPD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHD1E331MPD
Številka dela UHD1E331MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 199127 pcs Podatkovni list 1.UHD1E331MPD.pdf2.UHD1E331MPD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UHD Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 696.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 995mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-15202
UHD1E331MPD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 56 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UHD1E331MPD6TD
UHD1E331MPD6TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Na zalogi: 568262 pcs
Prenesi: UHD1E331MPD6TD.pdf
RFQ
UHD1E272MHD
UHD1E272MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Na zalogi: 102556 pcs
Prenesi: UHD1E272MHD.pdf
RFQ
UHD1E222MHD
UHD1E222MHD
Opis: CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Prenesi: UHD1E222MHD.pdf
UHD1E331MPD1TD
UHD1E331MPD1TD
Prenesi: UHD1E331MPD1TD.pdf
UHD1E221MPD
UHD1E221MPD
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Prenesi: UHD1E221MPD.pdf
UHD1E272MHD1TN
UHD1E272MHD1TN
Prenesi: UHD1E272MHD1TN.pdf
UHD1E331MPD6
UHD1E331MPD6
Prenesi: UHD1E331MPD6.pdf
UHD1E470MDD
UHD1E470MDD
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Prenesi: UHD1E470MDD.pdf
UHD1E470MDD1TA
UHD1E470MDD1TA
Prenesi: UHD1E470MDD1TA.pdf
UHD1E331MPD1TA
UHD1E331MPD1TA
Prenesi: UHD1E331MPD1TA.pdf
UHD1E221MPD1TA
UHD1E221MPD1TA
Prenesi: UHD1E221MPD1TA.pdf
UHD1E221MPD1TD
UHD1E221MPD1TD
Prenesi: UHD1E221MPD1TD.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%