UES0J331MPM1TD
NichiconNichicon
UES0J331MPM1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UES0J331MPM1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UES0J331MPM1TD.pdf2.UES0J331MPM1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UES0J331MPM1TD
Številka dela UES0J331MPM1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 126456 pcs Podatkovni list 1.UES0J331MPM1TD.pdf2.UES0J331MPM1TD.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UES Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-10804-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF