UEP1A331MPD
NichiconNichicon
UEP1A331MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UEP1A331MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UEP1A331MPD.pdf2.UEP1A331MPD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UEP1A331MPD
Številka dela UEP1A331MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 186443 pcs Podatkovni list 1.UEP1A331MPD.pdf2.UEP1A331MPD.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UEP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 360mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose