UCZ1C331MCS1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCZ1C331MCS1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: 1.UCZ1C331MCS1GS.pdf2.UCZ1C331MCS1GS.pdf3.UCZ1C331MCS1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCZ1C331MCS1GS
Številka dela UCZ1C331MCS1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UCZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 500mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.425" (10.80mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 150 mOhm @ 100kHz
natančen opis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 150 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 330µF