UCY2C331MHD
NichiconNichicon
UCY2C331MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCY2C331MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UCY2C331MHD.pdf2.UCY2C331MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCY2C331MHD
Številka dela UCY2C331MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39248 pcs Podatkovni list 1.UCY2C331MHD.pdf2.UCY2C331MHD.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UCY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.51A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.02A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-5447
UCY2C331MHD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.299" (33.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UCY2C330MPD
UCY2C330MPD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
Na zalogi: 286056 pcs
Prenesi: UCY2C330MPD.pdf
RFQ
UCY2C271MHD1TN
UCY2C271MHD1TN
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 270UF 20% 160V RADIAL
Na zalogi: 33619 pcs
Prenesi: UCY2C271MHD1TN.pdf
RFQ
UCY2C331MHD6
UCY2C331MHD6
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL