UCS2C331MHD
NichiconNichicon
UCS2C331MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCS2C331MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UCS2C331MHD.pdf2.UCS2C331MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCS2C331MHD
Številka dela UCS2C331MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37378 pcs Podatkovni list 1.UCS2C331MHD.pdf2.UCS2C331MHD.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UCS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.565A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.13A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-5868
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.299" (33.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF