UCL1A331MCL6GS
NichiconNichicon
UCL1A331MCL6GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCL1A331MCL6GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi: 1.UCL1A331MCL6GS.pdf2.UCL1A331MCL6GS.pdf3.UCL1A331MCL6GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCL1A331MCL6GS
Številka dela UCL1A331MCL6GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UCL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 425mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 850mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-3906-6
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 100 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.303" (7.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose