UBX2A331MHL
NichiconNichicon
UBX2A331MHL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UBX2A331MHL
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UBX2A331MHL.pdf2.UBX2A331MHL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UBX2A331MHL
Številka dela UBX2A331MHL Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16685 pcs Podatkovni list 1.UBX2A331MHL.pdf2.UBX2A331MHL.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UBX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 715mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.43A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-13063
UBX2A331MHL-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.299" (33.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 150°C Zmogljivost 330µF