UBX1J331MHL
NichiconNichicon
UBX1J331MHL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UBX1J331MHL
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UBX1J331MHL.pdf2.UBX1J331MHL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UBX1J331MHL
Številka dela UBX1J331MHL Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32277 pcs Podatkovni list 1.UBX1J331MHL.pdf2.UBX1J331MHL.pdf
Toleranca 330µF Velikost zemljišča na površini 0.197" (5.00mm)
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija UBX
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 63V Paket / primer -
Druga imena 493-13055
UBX1J331MHL-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število kondenzatorjev 585mA @ 120Hz Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca UBX1J331MHL
Lifetime @ Temp. - Impedanca -
Višina - sedež (maks.) 1.299" (33.00mm) Razširjen opis 330µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Aplikacije 1000 Hrs @ 150°C