UBW1K331MHD
NichiconNichicon
UBW1K331MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UBW1K331MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 80V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UBW1K331MHD.pdf2.UBW1K331MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UBW1K331MHD
Številka dela UBW1K331MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 80V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33841 pcs Podatkovni list 1.UBW1K331MHD.pdf2.UBW1K331MHD.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UBW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 695mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.39A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-13046
UBW1K331MHD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 135°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 160 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 135°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije Automotive