UBW1H331MHD1TO
NichiconNichicon
UBW1H331MHD1TO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UBW1H331MHD1TO
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UBW1H331MHD1TO.pdf2.UBW1H331MHD1TO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UBW1H331MHD1TO
Številka dela UBW1H331MHD1TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124658 pcs Podatkovni list 1.UBW1H331MHD1TO.pdf2.UBW1H331MHD1TO.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UBW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 665mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.33A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-13161-3
delovna temperatura -55°C ~ 135°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 70 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 135°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije Automotive