UBT1E331MPD8
NichiconNichicon
UBT1E331MPD8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UBT1E331MPD8
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UBT1E331MPD8.pdf2.UBT1E331MPD8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UBT1E331MPD8
Številka dela UBT1E331MPD8 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127934 pcs Podatkovni list 1.UBT1E331MPD8.pdf2.UBT1E331MPD8.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UBT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 472.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 945mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-16613
UBT1E331MPD8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 75 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije Automotive