UBT1C331MPD8
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UBT1C331MPD8
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 16V THRU HOLE
Podatkovni listi: 1.UBT1C331MPD8.pdf2.UBT1C331MPD8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UBT1C331MPD8
Številka dela UBT1C331MPD8 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 16V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 302379 pcs Podatkovni list 1.UBT1C331MPD8.pdf2.UBT1C331MPD8.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UBT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 340mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 680mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 330µF
Aplikacije Automotive
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UBT1C222MHD8
UBT1C222MHD8
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 2200UF 20% 16V THRUHOLE
Na zalogi: 77274 pcs
Prenesi: UBT1C222MHD8.pdf
RFQ
UBT1C471MPD
UBT1C471MPD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Na zalogi: 146585 pcs
Prenesi: UBT1C471MPD.pdf
RFQ
UBT1C331MPD
UBT1C331MPD
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL