UBT1A331MPD1TD
NichiconNichicon
UBT1A331MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UBT1A331MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UBT1A331MPD1TD.pdf2.UBT1A331MPD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UBT1A331MPD1TD
Številka dela UBT1A331MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 111468 pcs Podatkovni list 1.UBT1A331MPD1TD.pdf2.UBT1A331MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UBT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 310mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 620mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-4486-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 150 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije Automotive