TVX1J331MCD
NichiconNichicon
TVX1J331MCD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TVX1J331MCD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 63V AXIAL
Podatkovni listi: 1.TVX1J331MCD.pdf2.TVX1J331MCD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVX1J331MCD
Številka dela TVX1J331MCD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 63V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48813 pcs Podatkovni list 1.TVX1J331MCD.pdf2.TVX1J331MCD.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.512" Dia x 1.102" L (13.00mm x 28.00mm)
Serija TVX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 650mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 975mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can Druga imena 493-14823
TVX1J331MCD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF