TVX1H331MCD
NichiconNichicon
TVX1H331MCD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TVX1H331MCD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 50V AXIAL
Podatkovni listi: 1.TVX1H331MCD.pdf2.TVX1H331MCD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVX1H331MCD
Številka dela TVX1H331MCD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 50V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49745 pcs Podatkovni list 1.TVX1H331MCD.pdf2.TVX1H331MCD.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia x 1.102" L (10.00mm x 28.00mm)
Serija TVX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 560mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 840mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose