TVX0J331MAD
NichiconNichicon
TVX0J331MAD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TVX0J331MAD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 6.3V AXIAL
Podatkovni listi: TVX0J331MAD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVX0J331MAD
Številka dela TVX0J331MAD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105772 pcs Podatkovni list TVX0J331MAD.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia x 0.669" L (6.30mm x 17.00mm)
Serija TVX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 375mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can Druga imena 493-14800
TVX0J331MAD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF