RWB0J331MEG
NichiconNichicon
RWB0J331MEG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RWB0J331MEG
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: 1.RWB0J331MEG.pdf2.RWB0J331MEG.pdf3.RWB0J331MEG.pdf4.RWB0J331MEG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RWB0J331MEG
Številka dela RWB0J331MEG Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija FPCAP, WB
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 493-13835-2
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF