RWA0J331MEG
NichiconNichicon
RWA0J331MEG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RWA0J331MEG
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: 1.RWA0J331MEG.pdf2.RWA0J331MEG.pdf3.RWA0J331MEG.pdf4.RWA0J331MEG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RWA0J331MEG
Številka dela RWA0J331MEG Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija FPCAP, WA
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 493-13838-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 15 mOhm
natančen opis 330µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF