PLF1E470MDO2TD
NichiconNichicon
PLF1E470MDO2TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLF1E470MDO2TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 47UF 20% 25V T/H
Podatkovni listi: 1.PLF1E470MDO2TD.pdf2.PLF1E470MDO2TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLF1E470MDO2TD
Številka dela PLF1E470MDO2TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 47UF 20% 25V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127399 pcs Podatkovni list 1.PLF1E470MDO2TD.pdf2.PLF1E470MDO2TD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija PLF
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-14128-2
493-14128-2-ND
PLF1E470MDO2TD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 30 mOhm natančen opis 47µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 30 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PLF1E560MDO2
PLF1E560MDO2
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H
Na zalogi: 52662 pcs
Prenesi: PLF1E560MDO2.pdf
RFQ
PLF1M-C
PLF1M-C
Proizvajalci: Panduit
Opis: MARKER TIE MIN 18LB NAT 4.3"