PCR1D331MCL1GS
NichiconNichicon
PCR1D331MCL1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCR1D331MCL1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 330UF 20% 20V SMD
Podatkovni listi: 1.PCR1D331MCL1GS.pdf2.PCR1D331MCL1GS.pdf3.PCR1D331MCL1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCR1D331MCL1GS
Številka dela PCR1D331MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 20V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 20V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija PCR
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.1A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-13744-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.319" (8.10mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 23 mOhm natančen opis 330µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 23 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose