PCK0G331MCO1GS
NichiconNichicon
PCK0G331MCO1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCK0G331MCO1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V SMD
Podatkovni listi: 1.PCK0G331MCO1GS.pdf2.PCK0G331MCO1GS.pdf3.PCK0G331MCO1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCK0G331MCO1GS
Številka dela PCK0G331MCO1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 4V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija PCK
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.9A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-3990-2 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 mOhm natančen opis 330µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose