LLS2Z331MELY
NichiconNichicon
LLS2Z331MELY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LLS2Z331MELY
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP
Podatkovni listi: 1.LLS2Z331MELY.pdf2.LLS2Z331MELY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LLS2Z331MELY
Številka dela LLS2Z331MELY Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60969 pcs Podatkovni list 1.LLS2Z331MELY.pdf2.LLS2Z331MELY.pdf
Napetost - ocenjena 180V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija LLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.77A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.655A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-2476
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF