LLG2W331MELA45
NichiconNichicon
LLG2W331MELA45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LLG2W331MELA45
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: 1.LLG2W331MELA45.pdf2.LLG2W331MELA45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LLG2W331MELA45
Številka dela LLG2W331MELA45 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14369 pcs Podatkovni list 1.LLG2W331MELA45.pdf2.LLG2W331MELA45.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LLG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.95A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.7885A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-6112
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF