LLG2G331MELA35
NichiconNichicon
LLG2G331MELA35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LLG2G331MELA35
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.LLG2G331MELA35.pdf2.LLG2G331MELA35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LLG2G331MELA35
Številka dela LLG2G331MELA35 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16844 pcs Podatkovni list 1.LLG2G331MELA35.pdf2.LLG2G331MELA35.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LLG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.7A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.431A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-7235
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF