LKX2W331MESB45
NichiconNichicon
LKX2W331MESB45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LKX2W331MESB45
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: LKX2W331MESB45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LKX2W331MESB45
Številka dela LKX2W331MESB45 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10750 pcs Podatkovni list LKX2W331MESB45.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LKX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.38A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.9734A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-14767
LKX2W331MESB45-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF