LKX2G331MESC30
NichiconNichicon
LKX2G331MESC30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LKX2G331MESC30
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: LKX2G331MESC30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LKX2G331MESC30
Številka dela LKX2G331MESC30 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18341 pcs Podatkovni list LKX2G331MESC30.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LKX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.44A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.0592A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije Audio