LKX2D331MESY35
NichiconNichicon
LKX2D331MESY35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LKX2D331MESY35
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: LKX2D331MESY35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LKX2D331MESY35
Številka dela LKX2D331MESY35 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41517 pcs Podatkovni list LKX2D331MESY35.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija LKX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.8A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije Audio