LGY2V331MELB
NichiconNichicon
LGY2V331MELB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGY2V331MELB
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
Podatkovni listi: LGY2V331MELB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LGY2V331MELB
Številka dela LGY2V331MELB Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20007 pcs Podatkovni list LGY2V331MELB.pdf
Toleranca 330µF Velikost zemljišča na površini 0.394" (10.00mm)
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija LGY
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 350V Paket / primer -
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Število kondenzatorjev 1.2A @ 120Hz
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca LGY2V331MELB Lifetime @ Temp. -
Impedanca - Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
Razširjen opis 330µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP Aplikacije 7000 Hrs @ 105°C