LGY2G331MELC
NichiconNichicon
LGY2G331MELC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGY2G331MELC
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: LGY2G331MELC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LGY2G331MELC
Številka dela LGY2G331MELC Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17570 pcs Podatkovni list LGY2G331MELC.pdf
Toleranca 330µF Velikost zemljišča na površini 0.394" (10.00mm)
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija LGY
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 400V Paket / primer -
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Število kondenzatorjev 1.2A @ 120Hz
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca LGY2G331MELC Lifetime @ Temp. -
Impedanca - Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
Razširjen opis 330µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Aplikacije 7000 Hrs @ 105°C