LGUW6331MELC
NichiconNichicon
LGUW6331MELC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGUW6331MELC
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGUW6331MELC.pdf2.LGUW6331MELC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LGUW6331MELC
Številka dela LGUW6331MELC Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13576 pcs Podatkovni list 1.LGUW6331MELC.pdf2.LGUW6331MELC.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LGU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.45A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.0735A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-2837
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.378" (35.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF