LGU2F331MELZ
NichiconNichicon
LGU2F331MELZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGU2F331MELZ
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGU2F331MELZ.pdf2.LGU2F331MELZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LGU2F331MELZ
Številka dela LGU2F331MELZ Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16903 pcs Podatkovni list 1.LGU2F331MELZ.pdf2.LGU2F331MELZ.pdf
Napetost - ocenjena 315V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LGU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.33A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.5295A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-8499
LGU2F331MELZ-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF