LGU2E331MELZ
NichiconNichicon
LGU2E331MELZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGU2E331MELZ
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGU2E331MELZ.pdf2.LGU2E331MELZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LGU2E331MELZ
Številka dela LGU2E331MELZ Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20373 pcs Podatkovni list 1.LGU2E331MELZ.pdf2.LGU2E331MELZ.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LGU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.95A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-2756
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.575" (40.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF