LGU2D331MELZ
NichiconNichicon
LGU2D331MELZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGU2D331MELZ
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGU2D331MELZ.pdf2.LGU2D331MELZ.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LGU2D331MELZ
Številka dela LGU2D331MELZ Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27682 pcs Podatkovni list 1.LGU2D331MELZ.pdf2.LGU2D331MELZ.pdf
Toleranca 330µF Velikost zemljišča na površini 0.394" (10.00mm)
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija LGU
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 200V Paket / primer -
Druga imena 493-2690 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število kondenzatorjev 1.25A @ 120Hz Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca LGU2D331MELZ
Lifetime @ Temp. - Impedanca -
Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm) Razširjen opis 330µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Aplikacije 3000 Hrs @ 105°C