LGN2C331MELY25
NichiconNichicon
LGN2C331MELY25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGN2C331MELY25
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGN2C331MELY25.pdf2.LGN2C331MELY25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LGN2C331MELY25
Številka dela LGN2C331MELY25 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33978 pcs Podatkovni list 1.LGN2C331MELY25.pdf2.LGN2C331MELY25.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija LGN Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.17A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.755A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-8238
LGN2C331MELY25-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF