LGL2W331MELB35
NichiconNichicon
LGL2W331MELB35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGL2W331MELB35
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGL2W331MELB35.pdf2.LGL2W331MELB35.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LGL2W331MELB35
Številka dela LGL2W331MELB35 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8235 pcs Podatkovni list 1.LGL2W331MELB35.pdf2.LGL2W331MELB35.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LGL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.12A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.6016A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-7518
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF