LGL2G331MELZ45
NichiconNichicon
LGL2G331MELZ45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGL2G331MELZ45
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGL2G331MELZ45.pdf2.LGL2G331MELZ45.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LGL2G331MELZ45
Številka dela LGL2G331MELZ45 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13866 pcs Podatkovni list 1.LGL2G331MELZ45.pdf2.LGL2G331MELZ45.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LGL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.07A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 493-7527 delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose