LGJ2Z331MELB
NichiconNichicon
LGJ2Z331MELB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGJ2Z331MELB
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGJ2Z331MELB.pdf2.LGJ2Z331MELB.pdf3.LGJ2Z331MELB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LGJ2Z331MELB
Številka dela LGJ2Z331MELB Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39702 pcs Podatkovni list 1.LGJ2Z331MELB.pdf2.LGJ2Z331MELB.pdf3.LGJ2Z331MELB.pdf
Napetost - ocenjena 180V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LGJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.15A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.725A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose