EM-MBD41002
NearsonNearson
EM-MBD41002 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EM-MBD41002
Proizvajalec / znamka: Nearson
Opis izdelka RF ANT 140MHZ/625MHZ WHIP STR N
Podatkovni listi: EM-MBD41002.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 782 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 782 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EM-MBD41002
Številka dela EM-MBD41002 Proizvajalec Nearson
Opis RF ANT 140MHZ/625MHZ WHIP STR N Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 782 pcs Podatkovni list EM-MBD41002.pdf
VSWR 1.6 Prekinitev Connector, N
Serija - Povratna izguba -
Moč - maks 150W Pakiranje Bulk
Druga imena 730-1046 Število pasov 2
Tip montaže Base Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 1.102" (28.00mm) Gain -
Frekvenčni razpon 100MHz ~ 180MHz, 380MHz ~ 870MHz Skupina frekvenc VHF (f < 300 MHz), UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 140MHz, 625MHz Lastnosti -
natančen opis 140MHz, 625MHz Whip, Straight RF Antenna 100MHz ~ 180MHz, 380MHz ~ 870MHz Connector, N Base Mount Aplikacije -