FR02KC10P-R
NKK SwitchesNKK Switches
FR02KC10P-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FR02KC10P-R
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
Podatkovni listi: FR02KC10P-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FR02KC10P-R
Številka dela FR02KC10P-R Proizvajalec NKK Switches
Opis SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39670 pcs Podatkovni list FR02KC10P-R.pdf
Pralni No Voltage Rating 5VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija FR02
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena 360-2540-2
FR02KC10PR
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 10,000 Steps
Dolžina 0.393" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.430" (10.92mm) Lastnosti -
Električno življenje 10,000 Steps natančen opis Dip Switch BCD Complement 10 Position Surface Mount Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC
Trenutna ocena 100mA Kontaktni material Copper Alloy